Voňavý designový konec roku 2018

VOŇAVÝ DESIGNOVÝ KONEC ROKU 2018

  • Save

Zdroj: theluxebeautyblog.wordpress.com

Svíčky jsou bezesporu tím nejlepším bytovým doplňkem, obzvlášť teď v zimně s blížícím se koncem roku. Během okamžiku dokáží zútulnit interiér a navodit příjemnou atmosféru domova. Pokud hledáte nejen obyčejnou svíčku, ale zároveň designový kousek s luxusní vůní, do následujícího výběru se zamilujete na první pohled. A hlavně, na jakékoliv luxusní desce z quartzu TechniStone® vypadají úžasně.

Meadows

Na značku Meadows můžeme být právem hrdí. Je totiž made in Czech a v roce 2012 ji založila úspěšná Vladimíra Fremuthová. Luxusní obaly svíček jsou vyrobeny z originálního foukaného skla. Složení svíček je čistě přírodní, obsahují stoprocentní sojový vosk. Meadows má ve svém sortimentu hned několik kolekcí. Každá z vůní má své charakteristické barevné sklo a dokáže tak přirozenou cestou navodit rozličnou atmosféru vašeho domova. Vybírat můžete nejen z různých kolekcí, ale také z různých velikostí. Na výběr jsou také exkluzivní dárkové sady, nebo vonné difuzéry. Zkrátka ideální kombinace pro dokonalý vánoční dárek, nemyslíte?

  • Save

Zdroj: meadows.cz

Jo Malone

Konečně i k nám dorazila značka Jo Malone. Ta je proslulá nejen svými niche parfémy, ale také právě svíčkami. Pokud hledáte vůni přímo na míru svého domovu, tady si určitě vyberete. Jen pozor! Hrozí vysoká pravděpodobnost, že stejně jako svíčkám propadnete i jejich parfémům.

  • Save

Zdroj: jomalone.com

Diptyque

Pařížská vůně svíček Diptyque je naprosto legendární. Není proto divu, že nechybí v žádném designovém domě. Minimalistický design svíček se snoubí s intenzivními, ale příjemnými vůněmi, kterých je nepřeberné množství.

  • Save

https://www.diptyqueparis.com

Vonné svíčky Cosmopolitan

Luxusní vonné svíčky Möve – Cosmopolitan patří k designovým kouskům z dílny Michaela Ungerera, designéra této značky. Svíčky a difuzéry ve třech vůních Arabian Nights, Oriental Bazar a Cote d’Azur, jsou baleny v kovově blyštivých zlatých, stříbrných a měděných barvách s luxusními krabičkami se stuhou.

  • Save

Zdroj: Heavy.com