Umění v moderních technologiích? YES!

UMĚNÍ V MODERNÍCH TECHNOLOGIÍCH? YES!
Máte volno? Nevíte co o víkendu? Je vám prostě zima a nechce se vám ven? Chvíle volna jsou těmi nejlepšími pro návštěvu galerie či muzea. Nebo si naplánovat rovnou rekonstrukci domu nebo bytu? Dá se spojit obojí! J Naučte se něco nového. Třeba i virtuálně. V dnešní době je totiž možné všechno!

  • Save

Zdroj: slrlounge.com

SMARTIFY

Jste v galerii, stojíte před obrazem, a chcete, aby vám o něm někdo “povyprávěl” v kostce. Vaším přítelem na telefonu, tedy přímo v telefonu, bude nejnovější aplikace Smartify. Naskenujte umělecké dílo a dozvíte se o něm vše!

ADOBE COLOR CAPTURE

Našli jste neuvěřitelně sexy barvu ze staré pohlednice nebo obrazu, fotky? Nevíte jak ji přenést k vám domů na zeď? Zachyťte to přes tuto aplikaci. Je jedinečná. Umí přizpůsobit barevné schéma, 3D vzory a vektorovou grafiku, které jsou kompatibilní s mnoha designovými softwarovými programy, které vám pomohou vložit to, co se vám prostě venku líbilo k vám domů.

  • Save

Zdroj: slrlounge.com

WYDR

Posloucháte kapely, které ještě nikdo neobjevil a proto to tak chcete mít i s uměním. To dává smysl. Vycházející umělecké hvězdy vám představí aplikace Wydr. Mimochodem, díla, která si oblíbíte, si rovnou můžete i koupit!

HOUZZ

Houzz je pravděpodobně matkou všech designových aplikací – CNN ji jednou nazvalo “Wikipedií interiérového a exteriérového designu”. Databáze obsahuje více než 14 milionů obrázků s vysokým rozlišením označených a uspořádaných podle stylu, místnosti a umístění. Procházejte, vyhledávejte a ukládejte oblíbené položky do svého počítače “Ideabook”, který ukládá vaše nápady a poskytuje profesionálním návrhářům přesný obraz toho, co vlastně doma chcete. Pomocí funkce náčrtu můžete anotovat a kreslit přímo obrázky. A rovnou z aplikace můžete i nakupovat.

  • Save

Zdroj: TechCrunch.com

FINESTRA

Přednáška o obrazu, který se vám líbí, klidně u vás doma. U stolu, v posteli, zkrátka kdekoliv. Pomocí aplikace Finestra se na dálku můžete seznámit s moderními umělci, kteří vám své dílo představí formou krátkých video-přednášek. Není to skvělé?

HAVENLY

Pro ty, kteří hledají odborné rady při zařizování bytu nebo rekonstrukci domu. Prvním krokem je vybrat si svého reálného návrháře.

  • Save

Zdroj: iTunes, Apple

ARART

Jak by to asi vypadalo, kdyby se Mona Lisa usmála. Vyzkoušejte si virtuální realitu pomocí aplikace Arart. Možná díky ní objevíte spoustu detailů, o kterých jste i u všeobecně známých obrazů naprosto nevěděli!

HAVENLY

Pokud rádi cestujete i navštěvujete galerie, spojte příjemné s užitečným a rozhodně si stáhněte aplikaci Artlocal, ve které najdete aktuální informace o nejnovějších výstavách a kulturních akcích, ať jste kde jste.

  • Save

Zdroj: Musée Magazine