Trendy pro rok 2018: I. část

IPY NÁM PŘEDSTAVILI PŘEDNÍ SVĚTOVÍ DESIGNÉŘI, NECHTE SE INSPIROVAT.
Ačkoliv si spousta z nás přeje, aby naše domovy vypadaly stále co nejlépe a moderně, nelze popřít, že právě trendy hrají velkou roli v našem výběru a jen těžko se jim ubráníme. Ty nejlepší interiéry odrážejí naši osobnost a současně zahrnují něco z aktuálních moderních kousků. Právě tam přicházejí trendy.
Přinášíme Vám 5 nápadů, které budou „in“ v roce 2018.

Tipy nám představili přední světoví designéři, nechte se inspirovat.

1. Jednobarevné interiéry

  • Save

„Lidé ve svých domovech hledají jednoduchost,” říká Dan Mazzarini z BHDM Designu. „Tón v tónu je snadný způsob, jak takového interiéru docílit, ačkoliv ne vždy je to snadné.“
Jednobarevné prostory vůbec nemusejí působit nudně, ba naopak. Každá barva nabízí variaci svých odstínů, které se dají vzájemně kombinovat.

Zdroj: cdn.cliqueinc.com

2. Extravagantní lampy a stojící svítidla

  • Save

„Pozorujeme zvyšující se zájem o skládaná, vzorovaná, neonová, a dokonce i proutěná svítidla,“ říká Anna Brockwayová, spoluzakladatelka společnosti Chairish.
Je to skvělý způsob, jak přidat do interiéru sofistikovaný, nevšední vzhled a přinést svěžest do již stávajících svítidel. “Zdroj: cdn.cliqueinc.com

Nadcházející rok 2018 „vzhlíží vzhůru“ – přinejmenším to platí pro stropní extravagantní svítidla.
Zdroj: i.pinimg.com

3. Koupelny inspirované lázněmi

  • Save

Snad každý sní o tom, mít doma koupelnu podobnou těm, které se nacházejí jen v těch nejluxusnějších hotelových či lázeňských resortech. V kurzu budou vany v originálních tvarech s „vychytanými“ funkcemi, chybět nesmí například masážní trysky nebo parní sprchy. Vše skvěle doplní ratanový nábytek.
Zdroj: hgtvhome.sndimg.com

4. Neobvyklé pohovky

  • Save

„Zakřivené pohovky jsou velmi aktuální, a navíc představují pěknou alternativou k pohovkám tvaru L,“ říká architektka Elizabeth Robertsová. Tyto pohovky vypadají skvěle z každého úhlu a krásně doplní krb či klasický konferenční stolek. Vašemu obývacímu pokoji dodají styl a ojedinělost!

Zdroj: cdn.cliqueinc.com

5. Podlahy v hlavní roli

  • Save

Top trendy budou v roce 2018 dlažby materiálu Terrazzo, které se používají nejen při rekonstrukci historických budov, ale nachází své uplatnění i v moderní architektuře. Této typ podlah se skládá z třísek z mramoru, křemene, žuly, i skla a působí tak „zrnitým dojmem“. Alternativou může být tvrzený kámen od společnosti Technistone, a.s., přesvědčte se zde.

Zdroj: s-media-cache-ak0.pinimg.com

Podklady ke článku poskytly následující texty: www.housebeautiful.com, www.mydomaine.com.