Trendy pro letošek v 6 bodech. A naposled.

TRENDY PRO LETOŠEK V 6 BODECH. A NAPOSLED.
Sledovat trendy se vám vyplatí. Přinášíme poslední a aktuální trendy v bydlení pro rok 2018. Ve zkratce a jednoduše.

Šedé a modré kuchyně prostě vedou

Ano, bílá bílou vždy bude. Jedná se totiž o klasiku. Ale trendy se mění rok od roku. A nyní jsou prostě IN šedé a modré barvy. Další inspiraci naleznete v našem dalším článku na https://www.kamenprodesign.cz/?p=55426

  • Save

Zdroj: Independent.com

Výrazné barvy v celé domácnosti

Sedmdesátá léta jsou totiž zpět. Avokádově zelené a hořčicové barvy frčí. Perfektně ladí s šedou barvu. Pokud vás to chytlo, přečtěte si taky https://www.kamenprodesign.cz/?p=55371

  • Save

Zdroj: Independent.com

Pasé jsou bílé i nerezové umyvadla a dřezy

Frčí žula nebo tvrzený kámen! Ano, slyšíte dobře, bude to jízda! Betonový nebo měděný vzhled má zelenou. Trendem číslo jedna je totiž umět si vytvořit domov na míru, ukázat vlastní osobnost skrz design. Projevte se. Hledejte nové možnosti. Ukažte svoje pravé já.

  • Save

Zdroj: Independet.com

Všude budou kytky

Kytky budou živé, umělé, na tapetách, polštářích, kobercích, krabicích i v doplňcích. Všude. Hledejte trendy palmové listy. Různé barevné propojení, není se čeho bát. Buďte originální.

  • Save

Zdroj: Independet.com

Zaměřte se a laďte tón v tónu

Mramor je fajn. Ale lidé chtějí dostupnost. Do popředí se dostává tvrzený kámen, který má lepší vlastnosti i lepší odstíny než příroda. Následuje ho beton. Ten mramoru krade světlo reflektorů ve velkém až hollywoodském stylu. Používat se bude na podlahu i obklad. Oba materiály jsou přístupné, dostupné, luxusní a trendy. Kuchyňská deska, která je propojená ve stejném designu s jídelním stolem i stolkem v obýváku? Paráda! Betonový obklad v koupelně je tak sexy. A mít tón v tónu u podlahu je stylové.

  • Save

Zdroj: Independet.com

Retro světla

Klasické lustry a lampičky zažívají boom. A to velký. Jsou totiž sice retro, ale vybavená moderní technologií. Mají krásnu patinu, nadčasový vzhled, skvěle zapadají do interiéru. Luxusně vypadají lampy z let 60. i křišťálové lustry ve sto let starém vzhledu.

  • Save

Zdroj: Independet.com