TREND, který neztrácí hodnotu v čase

Lidé industriálnímu stylu buď okamžitě podlehnou nebo jej nemají rádi. Pravdou ale je, že betonový vzhled vás jen tak neomrzí. Nabízí mnoho možností řešení a je jednoduše za všech okolností stylový. Dřevo, kov a kámen jsou jeho oblíbenými materiály k jeho doplnění, které dotváří a zútulňují celkovou kompozici. Seznamte se s novými neotřelými barevnými variacemi, které vašemu interiéru vtisknou neopakovatelný nádech populární městské architektury s dotekem čisté přírodní krásy.

 

Vlna nadčasové urbanistické elegance. To je Gobi Urban.

Je městský, nenáročný, šik. Jemnozrnná struktura s frakcemi bílého a průsvitného křemene zjemní šedou celistvost materiálu Gobi Urban. Vyvážený odstín desky podpoří odlehčený styl moderní domácnosti bez designových omylů.

 

  • Save

 

Jemná duše Noble s odrazem hrubých stavebních materiálů. Takový je Noble Concrete Grey

Populární „holý“ styl bydlení si žádá materiály v jejich čisté surové kráse. Odstín Noble Concrete Grey našel pro svůj vzhled inspiraci v betonu, interiér obohatí nejen realistickým vzhledem, ale i osvědčenými vlastnostmi.

 

  • Save

 

Skutečná krása skrytá v neopakovatelném okamžiku prvního doteku Residente Dark

Design inspirovaný průmyslem s pevností skrytou v tomto materiálu třetího tisíciletí. Výrazná kombinace prachově šedé s tmavými odstíny v barvě cementu a štěrku vytváří unikátní vzhled, precizní ve svém provedení.

 

  • Save

 

Ambiente Light, jemný v názvu, nezlomný ve své podstatě

Samet střídá drsný povrch, vzhledem i dotekem. Jako peří rozfoukané do šedé masy, zapadlé mezi stopy surovin v základu tvrzeného kamene. Jako moment krásy všedního dne, plynoucí za okny domů v ulicích velkoměst, chycený v pasti perfekcionismu.

 

  • Save