Tipy na luxusní podzimní relax

TIPY NA LUXUSNÍ PODZIMNÍ RELAX

Venku se ochlazuje, světla ubývá, práce přibývá a člověk má pocit, že mu dochází síly. Ty je nejlepší doplnit relaxací a nic neděláním. Přečtěte si naše tipy na skvělé wellness pobyty, které vám dobijí baterky. Navíc budete mít jistotu, že v hotelích najdete luxusní služby s profesionálním personálem. Vybrali jsme pro vás navíc i hotely ve kterých budete obdivovat i skvělý design, kterému vévodí, kvalitní materiál, TechniStone®. Nechte inspirovat vaši duši, mysl i tělo a zároveň si i odpočiňte.

Jedinečný hotel Dvorana v Karlových Varech

Hotel je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu – motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací. Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetička.

  • Save

Zdroj: http://www.hoteldvorana.cz

  • Save

Zdroj: http://www.hoteldvorana.cz, deska recepce v odstínu Crystal Royal, TechniStone®

  • Save

Zdroj: http://www.hoteldvorana.cz, barová deska v odstínu Crystal Royal, TechniStone®

Hotel Duo v Praze je ideální pro odpočinek

Moderní hotel v Praze je znám díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Po dlouhém dni obchodních setkání či navštěvování památek není nic lepšího než strávit pár hodin u bazénu, v sauně, vychutnat si příjemnou masáž nebo se pobavit s přáteli na bowlingu. Sportcentrum Duo nabízí jedno z největších Bowlingových center v Praze, krytý bazén, posilovnu a saunu. Sportovní a Thajské masáže jsou dostupné všem hostům, stejně tak jako kosmetický a kadeřnický salón.

  • Save

Zdroj: http://www.hotelduo.cz

  • Save

Zdroj: http://www.hotelduo.cz , barová deska z materiálu TechniStone®

  • Save

Zdroj: http://www.hotelduo.cz , barová deska z materiálu TechniStone®

Oáza klidu v centru Hradce Králové, to je Tereziánský dvůr

Hotel Tereziánský dvůr je moderní hotelový komplex, který se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Hotel poskytuje luxusní ubytování v elegantní historické budově, která disponuje klimatizovanými pokoji s nadstandardním pohodlím. Součástí tohoto královéhradeckého čtyřhvězdičkového hotelu je restaurace, lobby bar a wellness centrum.

  • Save

Zdroj: https://www.hotelterezianskydvur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur/fotogalerie , na podlaze vás uvítá materiál TechniStone®

  • Save

Zdroj: Technistone