Technistone představuje novou Elegance Eco kolekci

EKOLOGICKÁ – ELEGANTNÍ – EKONOMICKÁ
Společnost Technistone rozšiřuje svou nabídku o nové ekologické odstíny tvrzeného kamene Elegance Eco. Tato nová řada se pyšní nejen surovinami z místních zdrojů, ale také značným podílem recyklovaných složek, díky čemuž je velmi šetrná k životnímu prostředí. Uživatelé jistě ocení také cenu, která je u těchto odstínů výrazně nižší. K dispozici jsou tři nové odstíny – Elegance Eco Ash, Elegance Eco Nev a Elegance Eco Zen.

Na výrobu Eco odstínů jsou použity převážně české suroviny – sklo a křemen, přičemž podíl recyklované složky činí minimálně 30 %. Nové Eco odstíny mají certifikaci americké společnosti SCS Global Services a splňují nejpřísnější limity na ochranu životního prostředí a udržitelnosti. Nové výrobky jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – bílá, šedá a béžová, které jsou zároveň dlouhodobě nejžádanějšími odstíny v sortimentu Technistone.

  • Save

Popelavě šedý Elegance Eco Ash jde ruku v ruce se současným trendem stále populárnějších šedých barev a přitom je univerzálním materiálem pro použití v jakékoliv části interiéru. Druhý barevný odstín s názvem Elegance Eco Nev patří do řady bílých produktů. Pro svůj neutrální vzhled je dobře kombinovatelný s dominantními prvky domácnosti a ostatními barvami. Třetím výrobkem z nové řady je Elegance Eco Zen, který díky svému specifickému odstínu pískově béžové dokonale doplní všechny interiéry se dřevem a zároveň je i z pozice tvrzeného kamene opticky prohřeje.

Tvrzený kámen v nových Eco odstínech lze využít jako materiál pro kuchyňské desky nebo její obložení, dlažbu, obklady v koupelnách nebo třeba na parapet. Vyniká vysokou odolností proti mechanickému i chemickému poškození, je nenasákavý a velmi snadno udržovatelný.

  • Save