Jaký byl Marmomacc 2016?

Pohledem společnosti Technistone

Stejně jako v loňském roce i letos se společnost Technistone prezentovala na veletrhu Marmomacc v italské Veroně. Jeho popularitu dokládá přibývající počet vystavovatelů i návštěvníků, který oproti loňskému ročníku vrostl o 10 %. Marmomacc je tak stále populárnější celosvětovou událostí shromažďující odbornou i laickou veřejnost průmyslu přírodního a tvrzeného kamene.

Koncept výstavního stánku Technistone se nesl v duchu „krásy, která vydrží“. Krásu tvrzeného kamene jsme přenesli do prostředí šperkařství, kterou zdůraznily unikátní šperky Technistone v nadživotní velikosti vsazené do rámů z nových odstínů Noble kolekce. Dominantou prostoru se stal zářivý diamant složený z populárních barev Technistone, který lákal nejen přicházející návštěvníky, ale i okolní vystavovatele.

Novinky z kolekce Noble

Prostřednictvím atraktivní prezentace v podobě velkoformátových desek a mozaik s ukázkou povrchů byly předvedeny materiály z kolekce Noble v odstínech béžové, bílé, hnědé i černé s efektním žilkováním a odstíny s 3D efektem. Stánek předvedl i využití technického kamene v podobě dlažby, konferenčních stolků nebo recepčního pultu.

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům, kteří stánek Technistone navštívili a těšíme se na další setkání.