Rozzařte interiér žlutými odstíny!

ROZZAŘTE INTERIÉR ŽLUTÝMI ODSTÍNY!
Jaro už je za okny, tak proč nerozzářit i váš domov barvou slunce? V sérii barevných interiérů jsme už představili barvu šedou i fialovou, nyní přichází na řadu odstín optimističtější a možná i extravagantnější. Vybavení, nová výmalba, doplňky i kompletní renovace – není na škodu popřemýšlet o žluté barvě.

Chcete se víc usmívat? Vymalujte pokoj na žluto!

Žlutá je barva slunce. Bývá spojována s radostí, optimismem a štěstím, ne nadarmo je nazývána „barvou terapie“. Žlutá barva vytváří pocit tepla, pohody a navíc podpoří tvůrčí náladu. Řekněte, není to ideální volba pro dětský pokoj?

  • Save

Působí váš pokoj nudně? Vsaďte na žlutou a uvidíte tu změnu!
Zdroj: www.architectureartdesigns.com

Pro obývák, kuchyni i pokojíček!

Stejně jako každá jiná barva i žlutá nabízí mnoho barevných tónů a odstínů. Lze ji proto kombinovat v podstatě se všemi ostatními barvami. Nejčastější barevné schéma žluté je v kombinaci s bílou a vyskytuje se především v kancelářích, jídelnách a obývacích pokojích. Perfektně bude vypadat také s hnědou, cihlově červenou, fialovou i krémovou barvou. Pro odvážlivce se nabízí i extravagantnější variace žluto-zelené.

  • Save

Co říkáte na žluto-hnědou kombinaci v obývacím pokoji? Pokud jste zdrženlivější, lze místo kanárkově žluté použít jemný vanilkový odstín.
Zdroj: www.interiorish.com

  • Save

Žlutá vypadá skvěle a neokoukaně i v kuchyni.

Zdroj: www.technistone.cz

  • Save

Žlutá vzbuzuje radost a prozařuje prostor. Její jemné odstíny podporují koncentraci a paměť, je ideální do pokojů pro malé školáky.

Zdroj: idolza.com

  • Save

Pokud vás tato barva láká, ale netroufnete si na kompletní změnu, použijte ji alespoň ve formě doplňků.
Zdroj: cdn.decoist.com

Podklady ke článku poskytly následující stránky: www.interiorish.com, www.lushome.com, www.architectureartdesigns.com, www.technistone.cz, idolza.com, cdn.decoist.com