Připravte bydlení na podzim: 4 tipy, které vás nadchnou

PŘIPRAVTE BYDLENÍ NA PODZIM: 4 TIPY, KTERÉ VÁS NADCHNOU

Podzim už je v plném proudu, tak proč si tomuto ročnímu období nepřizpůsobit také bydlení? Podívejme se na typické podzimní interiérové dekorace i na trendy letošního roku.

Bohaté barvy přírody

Nenajdete lepší místo k hledání inspirace pro bydlení, než je příroda. Pro trendy podzimní byt byste se tedy měli držet typických barev pro podzim, jakými jsou hnědá, tmavě červená až purpurová či antracitově zelená. Pokud chcete následovat aktuální trendy, neměly by v bytě chybět hořčicově žluté doplňky.

  • Save

Pro dosažení útulného podzimního interiéru stačí třeba jen vyměnit polštářky v obývacím pokoji na gauči. Není nutné těmito barvami vymalovat rovnou celý dům.

Zdroj: i.pinimg.com

Svíčky a listy všude!

S nadcházejícími chladnými dny také začínáme víc topit a večer svítit. Praktickým doplňkem pro sychravé podzimní večery mohou být voňavé svíčky různých druhů či stylové lucerny, které se mohou objevit snad v každé místnosti, od ložnice až po koupelnu, kde navíc vytvoří romantickou atmosféru. K podzimu taktéž patří barevné listy a dýně, i ty mohou být skvělým interiérovým doplňkem.

  • Save

Podzimní dary přírody se dají skvěle kombinovat se svíčkami.
Zdroj: cdn.decoist.com

Květů není nikdy dost

Kromě podzimních rostlin a plodů, které si můžete přinést z nedělní procházky, se znovu vrací do módy motivy květin. A to nejlépe ty velkoplošné!

  • Save

Květinové tapety na zeď v tmavších odstínech jsou hitem tohoto podzimu.
Zdroj: 1.bp.blogspot.com

Bohaté textury

„In“ budou také nejrůznější druhy tkanin, na které si jen vzpomeneme, a především jejich kombinace. Nezbývá tak nic jiného než do interiéru zakomponovat sametovou pohovku, umělou kůži na zem místo koberce či elegantní dlouhé žakárové závěsy.

  • Save

Myslete na své pohodlí a položte na pohovku stylový úplet, kterým se přikryjete při večerní čtení knihy a sledování televize.

Zdroj: numabukuro.info

Informace byly čerpány z těchto webových stránek: www.homestolove.com.au, www.housebeautiful.com.