Nejlepší interiérový design podle Pinterestu

EJLEPŠÍ INTERIÉROVÝ DESIGN PODLE PINTERESTU
Pinterest sestavil nejlepší trendy pro letošní rok, které jeho uživatelé nejvíce a nejlépe hodnotí a sdílí. Podívejte se na ně také.

Geometrické stoly s deskami z kamene, například i z materiálu TechniStone®.

Propojte svoji kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Zvolte si odstín pracovní desky tak, aby vyhovoval vaším potřebám i představám v odstínu, který vás baví, ale který je zároveň nadčasový. K tomu si pořiďte jídelní stůl se stejným odstínem desky, jako máte v kuchyni. A pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, kousek desky si dejte i na stolek. Krásně a nadčasově tak propojíte celý váš interiér.

  • Save

Zdroj / Source: Pinterest

Zarámované květiny, nejlépe z vaší zahrady. Průhledné rámečky na zeď jsou nádherné a vypadají krásně v každém zákoutí domu nebo bytu. Vynikají právě čisté linie květin, rám je až na druhém místě. Do rámečků můžete dát i nalezená andělská pírka pro radost, první vlásky vašeho miminka nebo fotku. Hrát si můžete i s barvou zdí v pozadí. Meze se nekladou. Obrázky si můžete položit i na komodu a udělat si tak krásně letní atmosféru kdykoliv během roku.

  • Save

Zdroj / Source: Pinterest

Lemování na nábytku. Třásně jsou letos na zdech, nábytku, lustrech, dekách, povlečení a dekoracích. Luxusní koupelna si zaslouží i krásný taburet ze kterého uděláte v místnosti hvězdu. Už jen relaxovat.

  • Save

Zdroj / Source: Pinterest

Nepřehlédnutelný koberec. Je trendy v koupelnách, v kuchyních mezi hlavní kuchyní a ostrůvkem, v halách, verandách, terasách. Kdekoliv.

  • Save

Zdroj / Source: Pinterest