Měníte fasádu? Inspirujte se minimalismem moderní architektury a novými materiály kolekce Exterior

MĚNÍTE FASÁDU? INSPIRUJTE SE MINIMALISMEM MODERNÍ ARCHITEKTURY A NOVÝMI MATERIÁLY KOLEKCE EXTERIOR
Chceme poctivé, kvalitní a pravdivé domovy. I proto se chceme obklopovat udržitelnými materiály, které dodají domovu harmonii. Zemitými, přírodními a neutrálními tóny. Vytvořte si domov tak, aby odrážel vaši osobnost a fasádou i okolní přírodu. Chtějte, aby váš domov byl jedinečný a originální. A to i venku. Fasáda domu o vás i o vašem domu řekne víc, než si myslíte!

  • Save

Zdroj: Hudson Homes

Fasády dnešní doby nejsou jenom o natření nátěru na zeď. Je to designová hra, která určí i to, jak bude váš dům vypadat uvnitř. Skvělá volba může být i kombinace různých materiálů. Nádherně vypadá quartz (tvrzený kámen) v kombinaci betonu nebo dřeva. Například zmíněný quartz najdete na každé zmíněné fotce v článku. Někde je více nápadný, někde méně. V každém případě hraje na fasádě důležitou roli. Dotváří charakter domu, který uvidí každý, kdo okolo vašeho domu projde nebo se na něj podívá. A navíc fasáda z tvrzeného kamene dům i chrání.

  • Save

Zdroj: Technistone, odstín Exterior Beige, Privátní rezidence v Brazílii

Fasáda je zrcadlo, které odráží styl svého majitele, definuje design a atmosféru celého domu. Její důležitost nás přivádí k důslednému hledání nejkrásnějších návrhů a funkčních materiálů pro její kvalitní zhotovení. Každého z nás pravděpodobně jednou nebo vícekrát za život potká situace, kdy bude řešit stavbu nebo rekonstrukci domu. Pro projektanty a architekty může být navrhování komerčních budov, projektů nebo specifikace zakázek každodenní činností. Ať už bude projekt soukromého či komerčního charakteru, kvalita materiálu k jeho vybavení bude jedním z nejdůležitějších kritérií výběru. Důležitou součástí je bezesporu fasáda, která by měla být vysoce odolná, snadno udržitelná, moderní a technologicky realizovatelná.

  • Save

Zdroj: Popup-house.com

Technistone přináší tři unikátní výrobky z řady TechniStone® Exterior: Exterior White, Exterior Light Grey a Exterior Beige, které lze v leštěné nebo matné povrchové úpravě využít pro fasádní desky a obklady.Český materiál TechniStone® tuto možnost venkovního použití tvrzeného kamene nabízí jako jediný na světovém trhu! Dopřejte si luxus v podobě unikátního řešení externích prostor. Materiály v odstínech bílé, světle šedé a béžové s viditelnými částicemi křemene vytvoří netradiční a velmi pevnou schránku domu, která odolává působení povětrnostních vlivů i ostatních vnějších činitelů. Tvrdý, neporézní a nenasákavý povrch odolný vůči mechanickému, teplotnímu a chemickému poškození naplní vaše očekávání o funkční fasádě vašeho domu. Laboratorními testy i koncovými zákazníky prověřená kvalita dokládá trvalost a spolehlivost materiálu.

  • Save

Zdroj: FineFurnished.com

Vlastnosti výrobku TechniStone® Exterior:

dlouhodobá odolnost vůči UV záření, mrazu a povětrnostním vlivům
požární klasifikace: třída reakce na oheň A2-s1, d0
vynikající pevnost velkých formátů v malých tloušťkách
snadná údržba a čištění (graffiti, prach, špína)
více jak 90 % přírodní složek
alternativa k obkladům z přírodního kamene
povrchová úprava lesk a matt

více informací tady: https://www.technistone.com/cz/fasady-technistone-technistone-r-pracovni-a-kuchynske-desky

  • Save

Zdroj: omescapedc.com