Ložnice vašich snů. Sníte vůbec?

LOŽNICE VAŠICH SNŮ. SNÍTE VŮBEC?
Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ano, meze jsou ještě studené. Tráva nestačila vyrůst a jaro pořádně nepropuklo. I proto bychom měli myslet na naše pohodlí a zařídit si ložnici tak, jak si žádají naše tajné sny. A sny se plní. Všem a bez rozdílu.

  • Save

Zdroj: thespruce.com

Ložnice musí být sexy! Pro každého ale jinak

Ložnici by měla být opravdu tou místností, kterou si sestavíte ze svých nejtajnějších, leckdy nejromantičtějších snů. Vybrali jsme pro vás pár inspirací, které vás mohou začít bavit. Na své si tady přijdou minimalisticky založení lidé i ti, kteří milují extravaganci v nejvyšším levelu.

  • Save

Zdroj: elle.com

  • Save

Zdroj: home-designing.com

  • Save

Zdroj: interiorim.com

Lapače snů nepotřebujete

V dnešní době je úplně jedno jaký materiál do ložnice použijete. Důležité je, abyste ho použili tam, kam máte a aby splnil přesně vaše očekávání. Váš vkus a styl by se měl odrážet ve vašem prostoru. Jen tak se pak doma budete cítit dobře. Mezi zajímavé materiály letošního roku zcela jistě patří beton, dřevo a nově i tvrzený kámen. Minimalismus doplněný o váš příběh tvoří harmonii a krásu zároveň. Lapače snů nikdo nepotřebuje, protože sny zachytává vaše mysl při spánku a vy si je pak i plníte. Nepotřebujete ani lapače prachu. Mějte jen to, co potřebujete. Prostor, který vás baví, čerstvý vzduch a harmonii kam se podíváte.

  • Save

Zdroj: home-designing.com

Zdroj: instructionwiki.org

I ložnice pro mrňata mohou být hravé a zajímavé

Minimalismus vede i u dětských pokojíků a ložnic zároveň. Barevné variace střídá šeď tak krásná, až zrak přechází. Hravá ložnice pro mrňousky může být jen ze dvou barev – bílá a béžová. A nikdo se v ní nudit nebude. Sny navodí pohádka od maminky nebo tatínka. Pssttt, jdeme si dát šlofíka :).

  • Save

Zdroj: thespruce.com

  • Save

Zdroj: thespruce.com