Královéhradecký Technistone drží kvalitu na špičce a představuje nový odstín, kterým udává trend na příští rok

KRÁLOVÉHRADECKÝ TECHNISTONE DRŽÍ KVALITU NA ŠPIČCE A PŘEDSTAVUJE NOVÝ ODSTÍN, KTERÝM UDÁVÁ TREND NA PŘÍŠTÍ ROK

Na konci roku 2018 představuje česká společnost Technistone novinku, která udává světové trendy v quartzovém průmyslu. Společnost, která patří mezi světové výrobce tvrzeného kamene, posouvá hranice designu v podání černého minimalistického odstínu Poetic Black z kolekce Serenity. Technistone tak dodržel všechna předsevzetí, která si pro letošek stanovil. Vyniká v odhodlání, ve kterém se propojuje unikátní vývoj quartzu s nejnovějšími trendy designu při zachování dokonalé kvality. Společnost má za sebou nejlepší rok ve své historii a v příštím roce slibuje nejen další novinky, ale klade si i vyšší cíle.

Proč je Technistone světový leader

Designový materiál TechniStone® nabízí svým zákazníkům momentálně 54 odstínů. Mezi nimi jsou odstíny z kolekce Eco, která je ekologická a zároveň i ekonomická. Je vyrobená z recyklovatelných materiálů lokálního charakteru nejen pro české zákazníky. V kolekci Essential hraje prim odstín Crystal Absolute White. Právě ten patří k nejbělejším odstínům na světě. Kolekci Exterior oceňují světoví odborníci především z oboru architektury. Jde totiž o první kolekci pro venkovní použití fasád a venkovních kuchyní. Naopak kolekce Starlight je unikátním příkladem dokonalého třpytu, kterým si Technistone před 20 lety otevřel brány světového úspěchu. Technistone se snaží prosazovat udržitelnost, dbá na recyklaci a slow design. Inspirací se mu stává sama příroda. Taková jaká ve skutečnosti je. Špičkové výrobní technologie pomáhají k dokonalým vlastnostem, kvalitě a udržují standardy moderní doby a hlavně představují důležité ekologické hodnoty, které šetří přírodu.

  • Save

Zdroj: Technistone, Poetic Black

Revoluční materiál

Materiál TechniStone® je revoluční zejména kvůli použití recyklovatelných složek a spojení drceného křemene. Toto spojení se vyznačuje mimořádnou pevností a vysokou odolností proti poškrábání, skvrnám nebo UV záření. Navíc je i voděodolný. Díky těmto funkčním vlastnostem je TechniStone® ideální k použití na kuchyňské desky nebo obklady koupelen. S nadčasovým designem zajišťuje předpoklady pro dokonalý domov třetího tisíciletí.

Nový odstín Poetic Black udává trend na příští rok

Do portfolia materiálu TechniStone® nejnověji patří Poetic Black z kolekce Serenity. Jde o výrazný černý odstín s bílými nepravidelnými veiny. Matný až sametový povrch desky neodráží světlo a pohlcuje tak veškerý zájem sám na sebe. Odstín unikátní, minimalistický, luxusní, který nutí dát kreativitě prostor pro činy. Poetic Black hledí dál než blíž. Hledá světlo v temnotě, přináší sílu unaveným a prosazuje změnu neměnného. Je ideální pro designové luxusní interiéry.