Koupelnové trendy pro rok 2019

První tipy do koupelen budoucnosti. Jak moc trendy změní vaší koupelny? V módě je nadčasovost, velkoformátové desky a sladěnost barev. Čtěte pozorně. Investuje dobře. Vaší největší motivaci ke změně by měla být koupelna, která vám vydrží a bude vás bavit celý život. Vytvořte si kouzelné spa odpočinku.

Harmonie přírody a moderních technologií vytváří neskutečný soulad pro mysl i tělo. Luxusní péče je základem. Led obrazovky ve sprše už nejsou pouhým snem. Zabudované reprobedny potěší duši kvalitní hudbou například při obřadní koupeli. Nové technologie jsou ale stále propojovány s přírodními materiály. Vaše koupelna by pro vás měla znamenat oázu klidu, kde zrelaxujete nejen svoji mysl, ale i tělo.

 

  • Save

Zdroj: Technistone.com

 

Barvy se odvíjejí od materiálů použitých v interiéru. Příští rok tedy ovládnou koupelnu přirozené tóny – hnědá, béžová, šedá, bílá a zelená. Zelenou bychom však měli dodávat v podobě rostlin a dekorací.

 

  • Save

Zdroj: iStock.com

 

  • Save

Zdroj: Technistone.com

 

Poslední zmíněná zelenou barvu můžete do koupelny implementovat i v podobě rostlin, které by neměly v koupelně chybět. Dodají místnosti šmrnc a zajistí potřebnou relaxaci. Bát se nemáme ani větších nápaditých kousků.

Pokud jste příznivci experimentů a nebojí se, trendem letošního roku bude kompletně černá koupelna. Vytvořte si s černou barvou dokonalé spa.

 

  • Save

Zdroj: Rilane.com

 

  • Save

Zdroj: Technistone.com / Serenity Poetic Black

 

Hitem koupelen se také stává otevřený prostor. Propojení koupelny s hlavní ložnicí. Koncept otevřených koupelen, bez možnosti se skrývat za zdí někde v rohu, je populární v zahraničí. Tento design je tam velmi populární. Lidé si užívají prostor. Propojují ho s velkými okny a přírodou. Je to pak nádherná podívaná a balzám pro duši i tělo. Otevřete se světu taky.

 

  • Save

Zdroj: SA Decor and Design