Kontrast – nový trend pro odvážné

Odlišný, silný a dynamický – takový je nový trend interiérového designu. Kontrast. Jak jej nejlépe vytvořit, aby vystihoval povahu interiéru, ale naopak nenarušoval jeho přirozenou barevnou harmonii?

V Technistone zkombinovali více odstínů přírodního křemene tak, aby vznikl nový materiál dominantní svým vzhledem, ale vhodný i od stylových rezidencí. Kolekce dekorů s výraznou mozaikou barev byla představena tento měsíc pod názvem Terazzo.  Čtyři živoucí odstíny jsou unikátním výsledkem lidské tvořivosti inspirované přírodou. Znovuobjevenou krásu terazzo motivu si žádají sami designéři. Kolekce Terazzo přináší sílu unaveným interiérům a prosazuje změnu. Je ideální pro designové i prakticky laděné prostory. Všechny dekory jsou dostupné i v žádaném matném provedení a jejich využití v interiéru je multifunkční. Od dlažby a schodů až po obklady koupelen, krbů, parapety či pracovní desky do kuchyně.

  • Save

Zdroj: Technistone.com

Chcete odlišit svůj interiér? Dodat mu současný a neotřelý vzhled? Pak se nebojte kontrastu a sáhněte po výrazných dekorech.