Koberce a zase koberce. Už máte vybraný ten svůj?

KOBERCE A ZASE KOBERCE. UŽ MÁTE VYBRANÝ TEN SVŮJ?
Koberce a koberečky se letos hřejí na výsluní. Stále více se stávají nej kouskem ve vašem domově. Zároveň jsou uměním pro vaše podlahy, ozdobou pro vaše očí i prsty na nohách. Koberce dotvářejí váš prostor k dokonalosti vašeho stylu. Jednoduše si hrajte a buďte sami sebou.

  • Save

Zdroj: elle.com/uk

Už dávno neplatí, že si koupíte jeden jednobarevný koberec na zamaskování nehezké podlahy. Ba naopak. Dneska se koberec kupuje jako umělecké dílo, které nedáte na stěnu, ale na zem. Koberec může i vyprávět příběh. O tom, kdo ho ručně vyrobil a v prostoru pak i o tom, kdo ho koupil a používá. Koberec vyjadřuje design, který se vám líbí. Vypráví. Už to není jen kus čtverce na podlaze.

  • Save

Zdroj: elle.com/UK

Co způsobilo tuto zdánlivou kobercovou revoluci? Asi je to hlavně o přístupu k vašemu domovu, co myslíte? Chcete kvalitní materiály, není to tak? I proto sledujete blog společnosti Technistone. A je to tak v pořádku. Koberce dnešní doby jsou tkány z čistého hedvábí, vlny a kašmíru. Nezapomínejte ale i na neuvěřitelně měkké bambusové směsi. Je to čistý luxus, ale ten šetří přírodu a potažmo vaše peníze. Luxusní a kvalitní věci přece déle vydrží. Buďte tedy odvážní a dopřejte si kvalitu. Jen tak ušetříte cenné zdroje naší planety Země.

  • Save

Zdroj: Country and Town House

  • Save

Zdroj: decoratingchannel.com