Kam se suvenýry z dovolené?

KAM SE SUVENÝRY Z DOVOLENÉ?
Dovolené byla skvělá, ale krátká. Tak si asi posteskne většina z vás při návratu domů. Mnozí si však s sebou přivážejí nejrůznější suvenýry a již při návratu přemýšlejí, kam si je doma umístí. Šikovné ruce s nimi ale svedou různá kouzla, a tak je možné využít nejrůznější drobnosti, mušle, kamínky, dřívka, mořské hvězdy nebo ježky k vlastnoruční výrobě dekorací. Dlouhou dobu vám pak budou připomínat chvíle strávené na příjemné dovolené, a to nejen té u moře. Někdy stačí si vybrat jednu část místnosti a tam si vytvořit kout, který Vám krásné dny léta a dovolené bude připomínat. Nebo si vytvořte interiér, který vám bude dovolenou a vaši vysněnou destinaci připomínat třeba vybranými materiály. Kvalitou. Zážitkem, na který nedokážete zapomenout. Dovolte si pocit žít všední dny v apartmánu luxusního hotelu. Luxusního hotelu, který bude vaším domovem.

  • Save

Zdroj: Ikea

Suvenýrem z dovolené nemusí být jen loďka v lahvi, pokladnička s motivem lodi vypáleným na dřevě nebo část vyšívaného místního kroje. Nejčastějšími suvenýry jsou právě mušle, kamínky a mořské hvězdy.

  • Save

Zdroj: Living.cz

Krásnou dekorací vašeho bytu se může stát i sluncem vybělené dřevo, to je však vhodné povrchově nejdříve upravit než jej použijeme jako dekoraci do bytu. Může se stát i ozdobou zavěšenou na zdi.

  • Save

Zdroj: Living.cz

Kamínky mohou někomu připadat ještě zajímavější než mušle a dřevo. Dají se pokládat kamkoli bez ladu a skladu, lidé si z nich ale často staví „pyramidy“ nebo chceme-li „pomníčky“ – vyskládají jednoduše několik kamenů na sebe. Kdykoli se na pyramidu pak podívají, dobře vědí, na co si mají vzpomenout. A někdy taky třeba ne. Kámen jako takový je překrásný prvek v interiéru. Ať už ten malý oblázek nebo v podobě Quartzu, materiálu TechniStone®.

  • Save

Zdroj: novinky.cz

Místa, která jste navštívili, vás mohou těšit dál. Stačí si interiér vybavit tak, jako kdybyste stále byli na dovolené. Obklopte se materiály, které vás baví a které navodí atmosféru dovolené. Třeba právě tou kvalitou luxusního hotelu, kterou jste „nedávno“ ještě obdivovali na dovolené u moře.

  • Save

Zdroj: E15

  • Save

Zdroj: Technistone / odstín Calacatta Amnis , vice informací na http://calacatta.technistone.com/