Je čas plánovat příští léto

JE ČAS PLÁNOVAT PŘÍŠTÍ LÉTO
Podzimní a zimní čas je ideální k plánování. U zapálených svíček, se svařeným vínem nebo s horkým čajem dejte hlavy dohromady a vymýšlejte si svoje sny. Přemýšlejte nad létem, které přijde už za pár měsíců. A plánování příštího léta u vás doma vás může zahřát dvojnásob. Jen si představte nádherné letní odpoledne a podvečer u vás na zahradě. Jste venku. Ve své nové venkovní kuchyni. S přáteli. Rodinou. Blízkými. Smějete se. Zpíváte. Vypravujete. Jíte. Pijete. Lenošíte. Užíváte si. Láká vás to?

  • Save

Zdroj: Technistone

Konkrétní podobu své venkovní kuchyně si pořádně rozmyslete, každopádně by měla tvarově i materiálově zapadat do vaší zahrady, ať už zvolíte jako základní materiál dřevo, cihlu, nebo třeba kámen. Důležité je, aby byla praktická, dobře ladila se zbytkem zahrady, sluníčko do ní svítilo ideálně jen dopolední a pozdně odpolední. Tedy aby byla chráněná od jižního úpalu zástěnou, záclonou, domem nebo vegetací. A aby její strana, odkud často fouká, a strana severní, byly uzavřené.

  • Save

Zdroj: Technistone, https://www.technistone.com/cz/venkovni-kuchyne-technistone-technistone-r-pracovni-a-kuchynske-desky

Její pořizovací částka by měla odpovídat kvalitě materiálu. Materiály vybírejte tedy pečlivě. Venkovní kuchyně vypadají krásně a nadčasově v případě, že jsou v jednoduchém designu. Právě kvalitním materiálem a jednoduchým vzhledem docílíte zmíněné nadčasovosti. Rozhodně by tu kuchařka měla mít pracovní místo s kvalitní pracovní deskou, která vydrží velkou zátěž a to i vlivy přírody samotné. Pořád se totiž bavíme o letní venkovní kuchyni.

Důvodů proč přemýšlet o venkovní kuchyni z materiálu TechniStone® je hned několik. Pro okolí domova vytvoří útulný kout, materiálem inspirovaným přírodními motivy podpoří krásu kompozice celé zahrady a na dlouho tak zajistí zázemí domova i pod širým nebem. Materiály Exterior White, Exterior Grey a Exterior Light Grey v odstínech bílé a šedé do prostředí zahrady skvěle zapadnou. Exterior výrobky jsou vysoce odolné proti působení vnějších vlivů (UV záření, povětrnostní vlivy, mrazuvzdornost)a přitom si zachovávají vlastnosti, které nejvíce oceníte právě při přípravě pokrmů. Vysoká odolnost proti poškrábání, přírodním šťávám a barevným skvrnám, vysoká tvrdost, nenasákavost a snadná údržba jsou u venkovních pracovních ploch více než žádané. Hlavu si nelámejte ani s příslušenstvím, z rovinných dílů ve stejném odstínu můžete zhotovit i dřez včetně odkládací plochy s odkapovými drážkami. Pak už jen vybrat správný gril a zahradní párty může začít! Materiály se vyrábí ve formátu desek v rozměru 3060 x 1440 mm a tloušťce 20 mm. K dispozici jsou v leštěné povrchové úpravě.

  • Save

Zdroj: https://kalamazoogourmet.com/lifestyle/outdoor-kitchen-gallery/sagg-harbor-ny-outdoor-kitchen/

  • Save

Zdroj: australianoutdoorkitchens.com.au

  • Save

Zdroj: australianoutdoorkitchens.com.au