Interiérová šance pro beton

INTERIÉROVÁ ŠANCE PRO BETON

Beton. Mnozí si ihned vybaví staveniště domu, přestavbu bytu případně industriální interiér, ve kterém beton vyniká. Nemusíte se však hned stěhovat do nějaké přestavěné továrny, abyste mohli tento materiál využít. Beton si nachází místo i v těch nejmodernějších domovech a možná vás překvapí, jak svěží energii jim umí vnést. Je mnoho materiálů, které neuvěřitelným způsobem beton nahrazují. Nebo naopak je mnoho míst, kde byste betonový vzhled nečekali. Takovým místem může být i samotná kuchyň.

Betonovým útočištěm jsou kuchyně nebo koupelny. Designéři se nebojí tento masivní a těžký materiál aplikovat u kuchyňských desek, umyvadel a dalších užitných ploch. Kromě jedinečného šmrncu jistě oceníte, že se dobře udržuje. Materiál TechniStone® Noble Concerete Grey naprosto dokonale imituje beton a je použit v designu kuchyně ve které překvapivě ladí s použitým dřevem. Celek vypadá útulně a nestudí ani nenavozuje dojem studenosti nebo studeného industriálního dojmu. Vše je vyvážené a krásně útulné.

  • Save

Zdroj: Technistone – Noble Concrete Grey, Jeli Design

  • Save

Zdroj: Technistone – Noble Concrete Grey, Jeli Design

  • Save

Zdroj: Technistone – Noble Concrete Grey, Jeli Design

V případě, že nestojíte o tak velký zásah do vašeho interiéru, ale přeci jen byste to doma rádi trochu oživili, sáhněte po betonových doplňcích. Dnes už jsou k sehnání betonové lampy, vázy, květináče, odkládací stolky, stoličky a další. Záleží jen na vás, co si vyberete.