Inspirativní tapetová mánie / trendy pro rok 2018

INSPIRATIVNÍ TAPETOVÁ MÁNIE / TRENDY PRO ROK 2018
Od květinového pozadí až po současné grafické motivy. Vaše zdi mohou získat perfektní visáž. Šmrnc, jak se říká.

Letní čas je ideální pro osvěžení interiérů domů a trendy tapet pro letošní rok tomu nahrávají. Tapety se využívají k oživení prázdných prostor na stěnách a dádávají interiéru stylovou podobu. Tapety můžete použít třeba na všechny 4 stěny nebo stěnu jednu. V tomto tapety překračují letos hranice, dokonce se používají i na stropy. Nechte se inspirovat.

Tapety mají různé barvy, vzory, jsou papírové, textilní, malé i velké. Musíte si prostě hrát.

  • Save

Source: https://www.houtiful.com/

Tapety vám prozradí vše o vkusu a osobnostech svých majitelů a o dědictví domů a bytů. A také mohou vyprávět příběh, který tvoří tapety samy. Jsou jako umělecké dílo. Majitel si je hýčká a vystavuje tam, kde krásu tapet mohou obdivovat i další lidé. Jako umělecké dílo na zdi vypadá i Calacatta Silva, Technistone. Nadčasový design, snadná údržba a krása na spoustu let. A nadčasovost opravdu frčí!

  • Save

Source: Technistone, Calacatta Silva

  • Save

Source: https://www.housebeautiful.com/

Tapet je nepřeberné množství. Od klasických, neutrálních nebo minimalistických až po bohémské, odvážné a umělecké. Digitální tisk umožnil revoluční změny a přinášel tapety se vzory, které vzrušují. Neomezené barevné palety a nejsou zde žádné omezení, pokud jde o velikost vzoru, což vede k návrhům, které jsou velké a brilantně živé. Prostě parádní práce.

  • Save

Source: Elle, South Africa

  • Save

Source: leekes.co.uk

Source: Elle, South Africa

Source: leekes.co.uk

  • Save

Source: www.feathr.com