Gianni Carlet – designér, pro kterého se stal kámen srdeční záležitostí

ARCHITEKT, PRO KTERÉHO SE DESIGN STAL VŠÍM.
Kámen v interiéru měl a má své kouzlo. Působí elegantně, sofistikovaně i osobitě zároveň. Navozuje v interiéru pohodovou atmosféru a harmonii s přírodou. A tak se není čemu divit, že ho pro svou práci využívají přední designéři po celém světe. Jedním z velkých fanoušků a milovníků tohoto tradičního materiálu je i sympatický italský designér Gianni Carlet z městečka Caneva Di Sacile.

  • Save

Kuchyňský ostrůvek, zdroj: Instagram

Gianni Carlet pro svou práci volí nejen kámen přírodní, ale i tzv. quartz neboli tvrzený kámen, a v rámci své tvorby se rozhodně nenechá ničím omezovat. Pokud máte pocit, že kámen lze v interiéru využít jen jako těžký stavební prvek nebo obklad, Gianni by s vámi rozhodně nesouhlasil. Z kamene vytváří praktické doplňky s duší, významem i jasným odkazem na přírodu. Stojan na časopisy, designový držák na telefon nebo svícen na čajové svíčky se skvěle vyřešeným prostorem pro sirky – v každém jeho kousku najdete krásu, eleganci a jemnost, která se zároveň snoubí i s praktickou stránkou věci.

Nahlédněte s námi do Gianniho designové tvorby. Věříme, že stejně jako my, budete uchváceni jeho umem a precizností v každém detailu.