Druhý díl interiérových trendů na rok 2018

NOVÝ ROK JE JIŽ V PLNÉM PROUDU, ALE STÁLE JE DOST ČASU ZAŘÍDIT SI BYT PODLE AKTUÁLNÍCH NOVINEK.
Nový rok je již v plném proudu, ale stále je dost času zařídit si byt podle aktuálních novinek. Co ho zahájit vylepšením stylu Vašeho bydlení? Špičkoví designéři interiérů i uznávaní architekti z celého světa představili letošní trendy už na začátku roku minulého. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich.

1.Holé zdi jsou minulostí

  • Save

Holé zdi jsou oficiálně z kurzu, namísto toho jsou trendy nejrůznější samolepky, extravagantní obrazy a jiná umělecká díla. Zvláštní místo si vydobyly i geometrické tvary. Skvělé kousky za výhodnou cenu můžete najít v online obchodech, vetešnictví nebo si je jednoduše můžete vyrobit sami doma, a to například vytisknutím originálního nápisu a jeho následným zasklením. Tento trend přetrvává již z minulého roku a stává se stále oblíbenějším.
Zdroj: cdn.cliqueinc.com

2.Detaily dokáží zázraky

  • Save

“Detaily v interiérovém designu nabývají na důležitosti. Ať už je to pohovka, křeslo nevšedního tvaru, originální lampa (také trend pro rok 2018), rodinné fotografie v nevšedních rámečcích nebo například elegantní věšák, který může dominovat předsíni. Detaily hrají podstatnou roli ve všech částech interiéru,“ uvedl přední americký architekt Timothy Corrigan.

Zdroj: ul-a.akamaihd.net

3. Kuchyně? Jedině v tmavé!

  • Save

Ačkoliv je bílá klasika krásná, v roce 2017 dosáhly bílé kuchyně vrcholu své popularity. Letos budou „in“ tmavé kuchyně, především černé, šedé a hnědé. Pokud nemáte tyto barvy příliš v lásce, nezoufejte, trendy bude také temná rudá a tmavě fialová. Důležité je také kvalitní a praktické provedení kuchyní, především kuchyňských linek. Předním výrobcem prvotřídních kuchyňských linek z tvrzeného kamene je společnost Technistone, a.s., navštivte jejich stránky a přesvědčte se sami. Zdroj: www.technistone.cz

4. Květinové vzory nestárnou

  • Save

„Chintz (tkanina s vysokým leskem) prožívá tento rok velký comeback. Trendy bude především ve svém typickém květinovém vzoru. Využít se dá snad ve všech místech v interiéru, které Vás jenom napadnou – na stěnách, nábytku i v doplňcích. Tento motiv vynikne nejlépe v klasické starorůžové, ale i olivově zelené.“ -Kathryn M., IrskoZdroj: static1.squarespace.com

Podklady ke článku poskytly následující stránky: mujdum.dumabyt.cz, www.vogue.com, www.mydomaine.com.