Vánoce se blíží!

Nadělte si pod stromeček kuchyňskou desku

Už se nemůžete dočkat čerstvého kapra, lahodného cukroví a svařeného vína? Ale zároveň se obáváte každoročního „velmi unaveného“ stavu kuchyně? Zaschlé těsto, skvrny nebo omastek na pracovní ploše, které věstí hodiny následného úklidu.

Dopřejte si kuchyňskou desku z tvrzeného kamene Technistone, která má výjimečné vlastnosti pro snadnou údržbu. Kolekce Starlight nejen zjednoduší úklid a svou pevností a odolností zvládne bez úhony i zásah dětských pomocníků, ale navíc díky odleskům zrcadlových střípků prozáří celou místnost a navodí tu pravou slavnostní atmosféru. Tak už víte, o co napíšete Ježíškovi?

Vánoce znamenají poklidný čas strávený s nejbližšími i hektické období v kuchyni. Ať jde o válení těsta na linecké cukroví, obalování kapra nebo přípravu bramborového salátu, kuchyňská deska je v tu chvíli nejvytíženějším místem. O to více oceníte odolnost a snadné čištění.

Krása která vydrží

Deska z tvrzeného kamene Technistone je vysoce odolná proti mechanickému i chemickému poškození, můžete na ní řádit s válečkem i vykrajovátky. V leštěné podobě je navíc jen velmi málo nasákavá, takže na ní neulpívají skvrny a nevznikají mapy. I po celém dni kuchyňských příprav nepořádek snadno setřete hadříkem.

Kolekce Starlight s jemným třpytivým efektem díky obsahu zrcadlových střípků nabízí několik barevných provedení od jemných klasických, přes přírodní kávové po výraznější barvy. Stačí si jen vybrat, která vám bude do kuchyně pasovat. Do Vánoc to stihnete.